شرکت های بازرگانی ایرانی در روسیه

شرکت های بازرگانی ایرانی در روسیه

معرفی کشور روسیه

همان طور که در مقاله صادرات به روسیه توضیح دادیم،  کشور روسیه با 145 میلیون جمعیت و بیش از 17 میلیون متر مربع وسعت پهناور ترین کشور جهان می باشد. دقت به همین دو ویژگی جمعیت و مساحت خود نشان دهنده ظرفیت های بالای این کشور در اقتصاد و تجارت بین المللی می باشد. باید اشاره کرد این کشور جزوی از قاره اروپا به حساب می آید ولی با توجه به هم مرز بودن با کشورهای اروپایی و آسیایی و دسترسی به چندین دریا و اقیانوس همواره نقش مهمی در منطقه ایفا کرده است.

شرکت های ایرانی فعال در بازار روسیه

شرکت های تجاری ایرانی محدودی در کشور روسیه مشغول به فعالیت هستند، البته با توجه به افزایش مبادلات ایران و روسیه در چند سال گذشته، این تعداد بدر حال افزایش است. مجموعه نگاه سبز افتخار دارد بیش از 20 سال است که دفتر فعال در کشور روسیه داشته است و به نوعی جزو اولین شرکت های فعال در کشور روسیه بوده است. در این مقاله به معرفی یکی از شرکت های معتبر ایرانی فعال در بازار روسیه به نام نگاه سبز خواهیم پرداخت.

مجموعه نگاه سبز

شرکت تجارت بین الملل نگاه سبز با تجربه 20ساله در صادرات محصولات ایرانی با داشتن دفاتر فروش در کشور های روسیه , تاجیکستان , ازبکستان افتخار دارد در حوزه صادرات و واردات همکاری متقابل با شما داشته باشد.
از جمله توانمندی های شرکت:

دارا بودن کارخانه سورت و بسته بندی خرما به صورت تمام اتومات و بسته بندی های مختلف به روش کاملا بهداشتی و صادرات به کشورهای آسیای میانه، روسیه، افغانستان، مالزی، استرالیا و کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد.
 به بسته بندی و صادرات چای ایرانی، پسته، رب گوجه فرنگی، قهوه و محصولات پودری، خمیرمایه با برند شادیار اشاره کرد.
شرکت بازرگانی نگاه سبز افتخار دارد، در بخش بازرگانی عمومی در کشورهای هدف محصولات شرکت های ایرانی را بازاریابی نموده و در جهت صادرات این محصولات از کارخانه های ایرانی حمایت به عمل آورد.
همچنین این هلدینگ در جهت خدمات حمل و ترخیص کالا در کشورهای صادراتی قدم برداشته است، بدین صورت که: کالا را در ایران تحویل و از طریق ریلی و زمینی و دریایی آن را به کشور هدف منتقل کرده و به درخواست مشتری کالا را در کشور هدف گمرکی نموده و تحویل می نماید.

با توجه به توضیحات بالا و داشتن دفتر فعال در کشور روسیه این مجموعه افتخار دارد در خدمت هم میهنان عزیز به جهت صادرات و واردات کالا به کشور روسیه باشد.

علاقه مندان می توانند با دفتر مرکزی در تماس بوده و یا در واتس آپ با کارشناسان ما در تماس باشند.

نظرات کاربران

 • محمد

  شما در چه شهری دفتر دارین و چطوری هست شرایط همکاری؟

  دوشنبه 24 اردیبهشت 1403
  • پاسخ مدیر به محمد

   با تشکر از پیغام شما در شهر کازار دفتر فعال داریم، برای اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی تماس بگیرین

   سه شنبه 25 اردیبهشت 1403

نظر بدهید