بلاگ

صادرات خرما

صادرات خرما توسط شرکت های صادرات خرما مانند نگاه سبز انجام می شود صادرت خرما ایران و میزان صادرات خرما همیشه سهم بزرگی در بازار صادرات خرمای جهانی داشته است. بهترین کشور برای صادرات خرما کشورهای همسایه، اروپا، روسیه، امریکا می باشند. اصلی ترین مشتریان صادرات خرما بر روی مجوز های صادرات خرما حساس می باشند.

صادرات کالا

در حال حاضر با توجه به تحریم روسیه توسط کشورهای غربی بازار صادرات کالا به روسیه از اهمیت بالایی در میان تجار و بازرگانان ایرانی برخوردار است. مجموعه نگاه سبز با توجه به بیش از 20 سال تجربه در زمینه صادرات و واردات کالا به کشورهای روسیه، آسیای میانه، مالزی، استرالیا، کشورهای اروپایی، خلیج فارس، عراق و افغانستان مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه در زمینه صادرات میوه (کیوی، سیب، پرتقال و انار)، خشکبار (پسته احمد آقایی، اکبریی و فندقی، انواع میوه خشک)، خرما (زاهدی، مضافتی و پیارم) مشغول به فعالیت می باشد.

صادرات خرما به روسیه

صادرات محصولات غذایی به روسیه جذابیت زیادی برای صادر کنندگان دارد. پس از اختلافات سیاسی اتحادیه اروپا و روسیه و تحریم های یک جانبه اتحادیه اروپا، این کشور برای تامین مواد غذایی مورد نیاز خود مجبور به واردات از سایر کشورها گردید. در حال حاضر بیشترین میزان واردات خود را از کشورهایی همچون چین، ترکیه، اسراییل و… انجام می دهد.

بسته بندی و صادرات خرما(خرما پیارم(Piarom dates))

خرمای پیارم گران قیمت ترین خرمای ایران میباشد. خرمای پیارم از نوع تجاری و درجه یک میباشد. به دلیل کیفیت مناسب و بازارپسندی، یک خرمای خاص صادراتی محسوب میشود. این محصول تاکنون به خوبی توانسته توجه بازارهای جهانی را به خود جلب نماید. پوست نازک این خرما به رنگ قهوه‌ای تیره میباشد. با توجه به اینکه گوشت و پوست آن کاملاً به یکدیگر چسبیده‌اند، ظاهری زیبا و مطلوب دارد و فرایند شستشوی آن نیز در زمان مصرف، باید به صورت کامل صورت گیرد.با توجه به اینکه عمده قند موجود در خرما پیارم از نوع فروکتوز (قند میوه) میباشد، به راحتی و سریعا، در سوخت‌ و ساز بدن استفاده میشود. و کسانی که یک بار این خرما را مصرف کرده‌اند، به خاطر طعم فوق العاده، ظاهر مطلوب و سایر خواص غذایی آن معمولاً مصرف‌کننده دائمی این خرما میشوند.خرمای پیارم سرشار از مواد قندی، پروتیینی و سایر مواد معدنی بوده و از ارزش غذایی بالایی برخوردار استویتامین C یکی دیگر از مواد مغذی خرماست که این ویتامین برای جلوگیری از بیماری های خطرناک خونریزی دهنده یا همان اسکوربوت لازم، و باید بدن هر فرد در طول روز 60 میلی گرم ویتامین C دریافت کند. تقریبا در هر 100 گرم خرما 14 گرم ویتامین سی موجود است.