بلاگ

صادرات کشمش

کشمش، میوه‌ای خشک و شیرین که از انگور به دست می‌آید، از دیرباز در سفره‌ها و فرهنگ ایرانی جایگاهی ویژه داشته است. این محصول ارزشمند، علاوه بر طعم بی‌نظیر و مصارف متعدد، خواص بی‌شماری برای سلامتی دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

ارسال کالا به تاجیکستان

تاجیکستان، کشوری همسایه با ایران، فرصت‌های تجاری و اقتصادی متعددی را برای فعالان ایرانی فراهم می‌کند. ارسال کالا به این کشور، چه برای صادرات محصولات ایرانی و چه برای واردات مواد اولیه و کالاهای مورد نیاز، گامی مهم در جهت توسعه این روابط تجاری است.

صادرات ماکارونی

ماکارونی یکی از محصولات غذایی پرطرفدار و محبوب در سراسر جهان است که از جوانه‌های گندم یا سایر آرد‌ها تهیه می‌شود. صادرات ماکارونی یک فرصت جذاب برای کسب و کارهای صنایع غذایی است که می‌تواند به گسترش فعالیت‌هایشان در بازارهای بین‌المللی کمک کند. مقصد اصلی صادرات ماکارونی ایران بیشتر کشورهای عراق، افغانستان، تاجیکستان و کشورهای افریقایی بوده است.

صادرات شیر خشک به عراق

عراق کشوری است در همسایگی ما که بازار مصرفی بزرگ و رو به رشدی دارد و با توجه به نزدیکی به ایران پتانسیل صادرات بالایی به این کشور وجود دارد. یکی از کالاها با قابلیت صادرات به عراق شیر خشک است.