پسته ایرانی

بازدید : 427   |      

ایران یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده پسته در جهان است و جایگاه بالایی در بازار جهانی دارد. این کشور دارای بزرگترین مزارع پسته است. بهترین گونه های پسته در این کشور آفتابی در منطقه رفسنجان استان کرمان می روید. این محصول یکی از آجیل ها و خشکبارهای سنتی ایران است که تقاضای زیادی برای خرید آن در داخل و خارج از کشور دارد. ایران سالانه به حدود 60 کشور پسته صادر می کند.
بهره مندی از طعم فوق العاده و ارزش غذایی این خوراکی لذیذ، کسب و کار و سرمایه خود را با ما گسترش دهید.

ایران یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده پسته در جهان است و جایگاه ممتازی در بازار جهانی دارد. ایران دارای بزرگترین مزارع پسته است. بهترین گونه های پسته در منطقه رفسنجان استان کرمان می روید. این محصول یکی از آجیل ها و خشکبارهای سنتی است که تقاضای زیادی برای خرید آن در داخل و خارج از ایران وجود دارد. ایران سالانه به حدود 60 کشور پسته صادر می کند.
مهم ترین خریداران خارجی با تقاضای قابل توجه برای خرید عمده پسته ایران، کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی هستند. روسیه نیز سالانه مقادیر زیادی پسته ایرانی خریداری می کند.
پیام تجارت نگاه سبز نیز جایگاه ویژه ای در بین صادرکنندگان این محصول شگفت انگیز و مفید دارد. ما مجموعه ای غنی از بهترین انواع پسته ایرانی اکبری، بادامی، احمد آقایی، کله گوچی، فاندوکی و بسیاری دیگر را به اشکال مختلف به شما پیشنهاد می کنیم: خام، خشک، سرخ شده، شور، بدون نمک، پوسته دار، بدون پوست با بهترین ها. کیفیت و بسته بندی
با ما تماس بگیرید و همین حالا این محصول سودآور را سفارش دهید و ضمن بهره مندی از طعم فوق العاده و ارزش غذایی این خوراکی لذیذ، کسب و کار و سرمایه خود را با ما گسترش دهید.