قیمت زعفران در روسیه

قیمت زعفران در روسیه

قیمت زعفران در روسیه چقدر است؟ 

بازار خرید و فروش زعفران در روسیه چگونه است؟

بهترین زعفران برای صادرات به روسیه کدام است؟

قیمت زعفران نگین صادراتی چقدر است؟

قیمت زعفران سرگل ممتاز صادراتی چقدر است؟

قیمت زعفران در روسیه چندین برابر قیمت زعفران در ایران است. روسیه و سایر کشورها با واردات زعفران ایران به صورت فله و سپس بسته بندی زعفران ایران با نام کشور خودشان و فروش آن سودهای کلانی می برند.

زعفران با داشتن ترکیبات متنوع، خواص درمانی بیشماری دارد. امروزه با شناخت ترکیبات زعفران اثر بخشی زعفران در درمان بسیاری از بیماری ها به اثبات رسیده است.

92 درصد تولید زعفران دنیا متعلق به ایران می باشد از طرفی کیفیت و مرغوبیت زعفران ایران رتبه نخست را در جهان به خود اختصاص داده است.

از این رو زعفران ایران طرفداران بیشماری در سراسر دنیا دارد و کشور عزیزمان در زمینه صادرات زعفران، رتبه نخست جهان را دارد.

کشور روسیه نیز از جمله خریداران عمده زعفران ایران است.

روسیه با داشتن فنون و ابزار لازم توانسته است از زعفران در حوزه های دارویی، غذایی، بهداشتی و ... بیشترین میزان استفاده را ببرد.

شرکت بازرگانی نگاه سبز در زمینه تـأمین و عرضه انواع زعفران مرغوب برای صادرات تجربه کافی داشته و به علاوه به حجم وسیعی از زعفران مرغوب نیز دسترسی راحت و سریع دارد.

 

 

نظرات کاربران

 • بهروزیزدانی

  باسلام.خسته.نباشید.من.خودم توشرکت حمل ونقل بین المللی فعالیت میکنم میخاستم بپرسم اگه من گوجه فرنگی وروغن نباتی ودر کُل هرنوع محصولی بخام صادرات کنم به روسیه شما مشتری شو در کشور روسیه دارین یانه عزیز....باتشکرکوچیک شما یزدانی

  چهارشنبه 6 آذر 1398
  • پاسخ مدیر به بهروزیزدانی

   درود با دفترتماس بگیرین

   پنجشنبه 7 آذر 1398

نظر بدهید