• َشیر خشک دامسر
  • محصولات صادراتی نگاه سبز

    محصولات صادراتی نگاه سبز

  • محصولات شادیار(خرما)/صادرات خرما توسط شرکت های صادرات خرما مانند نگاه سبز انجام می شود. بهترین کشور برای صادرات خرما کشورهای همسایه ، اروپا، روسیه، امریکا می باشند. اصلی ترین مشتریان صادرات خرما بر روی مجوز های صادرات خرما حساس می باشند. آمار دقیقی از میز
  • محصولات شادیار(رب)بسته بندی و صادرات رب با بهترین کیفیت Shadiar (paste) products, packaging and export of paste with the best quality منتجات شاديار (معجون) تعبئة وتصدير المعجون بأفضل جودة Шадиарская (паста) продукция, упаковка и экспорт пасты лучшего к
  • محصولات شادیار خمیرمایه صادراتی، خمیر مایه
  • محصولات شادیار پسته صادراتی
  • معرفی شرکت
  • توضیحات تکمیلی شرکت
  • محصولات سانکریز (نوشیدنی های گرم)

بلاگ


تامین کننده شیر خشک

تامین کننده شیر خشک

مجموعه نگاه سبز یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید و تأمین محصولات لبنی به‌ویژه شیر خشک است. این شرکت با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته و تیمی متخصص، محصولات با کیفیتی را به بازارهای داخلی و بین‌المللی عرضه می‌کند. نگاه سبز به دلیل تعهد به کیفیت و استفاده از مواد اولیه مرغوب، توانسته است جایگاه ویژه‌ای در بازار کسب کند.

صادرات به قزقیزستان

صادرات به قزقیزستان

قرقیزستان یک کشور محصور در خشکی در آسیای مرکزی است که با کشورهای قزاقستان، چین، تاجیکستان و ازبکستان هم‌مرز است. این کشور دارای منابع طبیعی غنی و جمعیتی تقریباً ۶.۵ میلیون نفر است. بیشترین تمرکز اقتصادی قرقیزستان بر کشاورزی و صنایع معدنی است، اما با تلاش‌های دولت و بخش خصوصی، زمینه‌های مختلف اقتصادی در حال توسعه و رشد هستند.

صادرات خمیر مایه

صادرات خمیر مایه

خمیر مایه شادیار به عنوان یکی از برندهای شناخته شده در ایران، با سابقه‌ای درخشان در تولید خمیر مایه باکیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی، آماده ورود به بازارهای جهانی و فتح قله‌های صادرات است.

نوشیدنی با تخم شربتی

نوشیدنی با تخم شربتی

نوشیدنی با تخم شربتی یکی از دل نشین ترین نوشیدنی ها در فصول گرم سال است، از این رو مجموعه نگاه سبز به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان این نوشیدنی ها افتخار دارد در زمینه صادرات نوشیدنی تخم شربتی نیز مشغول به کار باشد.

شرکت بازرگانی نگاه سبز

شرکت تجارت بین الملل نگاه سبز با بیش از 20 سال تجربه در زمینه صادرات محصولات ایرانی اکنون با در اختیار داشتن دفاتر فروش در کشور های روسیه ,تاجیکستان ,ازبکستان افتخار دارد در حوزه صادرات و واردات همکاری متقابل با شما داشته باشد .
از جمله توانمندی های شرکت می توان به دارا بودن بزرگترین کارخانه سورت و بسته بندی خرما در شرق کشور اشاره کرد. این مجموعه قادر است محصولات را به صورت تمام اتومات و در بسته بندی های مختلف به روش کاملا بهداشتی و طبق استاندارد های جهانی به کشورهای آسیای میانه، روسیه، افغانستان، مالزی، استرالیا و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر نماید.
از دیگر فعالیت های شرکت نیز می توان به بسته بندی و صادرات چای ایرانی، پسته، رب گوجه فرنگی، قهوه و محصولات پودری، خمیرمایه با برند شادیار اشاره کرد.
شرکت بازرگانی نگاه سبز افتخار دارد، در بخش بازرگانی عمومی در کشورهای هدف محصولات شرکت های ایرانی را بازاریابی نموده و در جهت صادرات این محصولات از کارخانه های ایرانی حمایت به عمل آورد.
همچنین این هلدینگ در جهت خدمات حمل و ترخیص کالا در کشورهای صادراتی قدم برداشته است، مشتریان می توانند کالاهای خود را در ایران به مجموعه نگاه سبز تحویل داده تا از طریق ریلی، زمینی و دریایی به کشور هدف منتقل گردد و در صورت نیاز و درخواست مشتری کالا را در کشور هدف گمرکی نموده و تحویل مشتری داده شود.

هلدینگ نگاه سبز