صادرات کالا

صادرات کالا

در حال حاضر با توجه به تحریم روسیه توسط کشورهای غربی بازار صادرات کالا به روسیه از اهمیت بالایی در میان تجار و بازرگانان ایرانی برخوردار است. مجموعه نگاه سبز با توجه به بیش از 20 سال تجربه در زمینه صادرات و واردات کالا به کشورهای روسیه، آسیای میانه، مالزی، استرالیا، کشورهای اروپایی، خلیج فارس، عراق و افغانستان مشغول به فعالیت می باشد.

محصولات صادراتی

این مجموعه در زمینه صادرات میوه (کیوی، سیب، پرتقال و انار)، خشکبار (پسته احمد آقایی، اکبریی و فندقی، انواع میوه خشک)، خرما (زاهدی، مضافتی و پیارم) مشغول به فعالیت می باشد. محصولات مجموعه نگاه سبز تحت دو برند سان کریز و شادیار در کارخانه مجموعه بسته بندی می شوند. این محصولات در بسته بندی های کاغذی و پلاستیکی ارائه می شوند. کارخانه مجموعه نگاه سبز دارای سردخانه، خطوط بسته بندی تمام اتومات و واحد کنترل کیفیت می باشد. این مجموعه قابلیت بسته بندی انواع خرما با سفارش مشتری و برند مشتری را داراست.

مجموعه نگاه سبز در زمینه صادرات شیرینی، شکلات، کیک و بیسکویت نیز به کشورهای هدف مشغول به فعالیت می باشد. در ادامه میتوان به صادرات شیر خشک، پودر آب پنیر و محصولات پلاستیکی توسط این مجموعه اشاره کرد.

 این مجموعه به صورت کلی در زمینه بازاریابی، دریافت و انتقال کالا به کشورهای مقصد و انتقال پول می تواند به مشتریان محترم خدمات رسانی نماید.

نظر بدهید