صادرات محصولات بیسکوتو

صادرات محصولات بیسکوتو

شرکت کیمیا چاشت ترشیز با تولید محصولات بیسکویتی تحت برند بیسکوتو شناخته می شود. این مجموعه با تکیه بر دانش فنی و تجربه بیست ساله مدیران خود از بهمن 1398 آغاز به کار نموده است. بیسکویت بیسکوتو، از بهترین مواد اولیه تشکیل شده و در فرایند تولید این بیسکویت انواع پروتکل‌ها، استانداردها و نکات بهداشتی رعایت می گردد. تیم کنترل کیفی بر تمامی مراحل تولید نظارت دارند و آزمایش‌های مربوطه در تمام مراحل تولید صورت می‌گیرد. به طور کلی کیفیت محصولات شعار اصلی این مجموعه می باشد.

این برند دارای انواع بیسکویت‌های طعم دار، سبوس دار، کرم دار، کاکائویی، قهوه، جو و غیره می باشد که با برند بیسکوتو شناخته می شوند. بیسکوتو به عنوان یک میان وعده کامل و بهداشتی در کنار مردم خوب ایران زمین در محافل و دورهمی‌های دوستانه و خانواگی همیشه حاضر است. تولیدات بیسکوتو از لحاظ کیفیت با مشهورترین برندهای بیسکویت در رقابت است و حتی از حیث بسته بندی گوی سبقت را از آنها ربوده است. تولید انواع خاص و منحصر بفرد بیسکویت و ورود به عرصه رقابت با برندهای به نام بین المللی از اهداف آینده این مجموعه تولیدی است.

مجموعه نگاه سبز افتخار دارد با بیش از 20 سال تجربه در زمینه صادرات انواع کالا به کشورهای مختلف از جمله عراق، افغانستان، تاجیکستان، ازبکستان، روسیه، سوریه، ترکیه، امارات، کشورهای حاشیه خلیج فارس، کشورهای اروپایی و افریقایی و غیره در زمینه صادارت انواع محصولات برند بیسکوتو فعالیت نماید. علاقه مندان به فعالیت در این زمینه میتوانند با دفتر مرکزی در تماس باشند و یا با پشتیبانی مجموعه در واتس آپ در ارتباط باشند.

نظر بدهید