بلاگ

صادرات خرما

صادرات خرما توسط شرکت های صادرات خرما مانند نگاه سبز انجام می شود صادرت خرما ایران و میزان صادرات خرما همیشه سهم بزرگی در بازار صادرات خرمای جهانی داشته است. بهترین کشور برای صادرات خرما کشورهای همسایه، اروپا، روسیه، امریکا می باشند. اصلی ترین مشتریان صادرات خرما بر روی مجوز های صادرات خرما حساس می باشند.

صادرات کالا

در حال حاضر با توجه به تحریم روسیه توسط کشورهای غربی بازار صادرات کالا به روسیه از اهمیت بالایی در میان تجار و بازرگانان ایرانی برخوردار است. مجموعه نگاه سبز با توجه به بیش از 20 سال تجربه در زمینه صادرات و واردات کالا به کشورهای روسیه، آسیای میانه، مالزی، استرالیا، کشورهای اروپایی، خلیج فارس، عراق و افغانستان مشغول به فعالیت می باشد. این مجموعه در زمینه صادرات میوه (کیوی، سیب، پرتقال و انار)، خشکبار (پسته احمد آقایی، اکبریی و فندقی، انواع میوه خشک)، خرما (زاهدی، مضافتی و پیارم) مشغول به فعالیت می باشد.

صادرات خرما به روسیه

صادرات محصولات غذایی به روسیه جذابیت زیادی برای صادر کنندگان دارد. پس از اختلافات سیاسی اتحادیه اروپا و روسیه و تحریم های یک جانبه اتحادیه اروپا، این کشور برای تامین مواد غذایی مورد نیاز خود مجبور به واردات از سایر کشورها گردید. در حال حاضر بیشترین میزان واردات خود را از کشورهایی همچون چین، ترکیه، اسراییل و… انجام می دهد.

معرفی مجموعه نگاه سبز

در این کلیپ توضیحاتی در مورد توانایی های مجموعه نگاه سبز به همراه توضیحات مسئولین قرار داده شده است. صادرات خرما توسط شرکت های صادرات خرما مانند نگاه سبز انجام می شود. بهترین کشور برای صادرات خرما کشورهای همسایه ، اروپا، روسیه، امریکا می باشند. اصلی ترین مشتریان صادرات خرما بر روی مجوز های صادرات خرما حساس می باشند. آمار دقیقی از میزان صادرات خرما ایران نمی توان ارائه نمود ولی میزان صادرات خرما ایران در جهان همیشه سهم بزرگی در بازار صادرات خرمای جهانی داشته است.