بلاگ

صادرات شیره خرما

شیره خرما یکی از فرآورده‌های جانبی خرما است که از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و به عنوان یک شیرین‌کننده طبیعی و سالم در صنایع مختلف غذایی و دارویی کاربرد دارد. ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خرما در جهان، از پتانسیل بالایی برای صادرات شیره خرما برخوردار است.

ترخیص کالا در روسیه

ترخیص کالا از گمرک روسیه می‌تواند فرآیندی پیچیده و چالش‌برانگیز باشد، به خصوص برای صادرکنندگانی که برای اولین بار با این کشور تجارت می‌کنند. قوانین و مقررات گمرکی روسیه به طور مداوم در حال تغییر است و عدم آگاهی از آنها می‌تواند منجر به تاخیر و هزینه‌های اضافی شود. در این مقاله به توضیح مختصری در این مورد و معرفی مجموعه نگاه سبز که در زمینه ارسال و ترخیص کالا در روسیه فعال است می پردازیم

شرکت های بازرگانی ایرانی در روسیه

شرکت های تجاری ایرانی محدودی در کشور روسیه وجود دارند، البته با توجه به افزایش مبادلات ایران و روسیه این تعداد به کند در حال افزایش است. مجموعه نگاه سبز افتخار دارد بیش از 20 سال است که دفتر فعال در کشور روسیه داشته است.

صادرات کشمش

کشمش، میوه‌ای خشک و شیرین که از انگور به دست می‌آید، از دیرباز در سفره‌ها و فرهنگ ایرانی جایگاهی ویژه داشته است. این محصول ارزشمند، علاوه بر طعم بی‌نظیر و مصارف متعدد، خواص بی‌شماری برای سلامتی دارد که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم: