• محصولات شادیار(خرما)/صادرات خرما توسط شرکت های صادرات خرما مانند نگاه سبز انجام می شود. بهترین کشور برای صادرات خرما کشورهای همسایه ، اروپا، روسیه، امریکا می باشند. اصلی ترین مشتریان صادرات خرما بر روی مجوز های صادرات خرما حساس می باشند. آمار دقیقی از میز
  • محصولات شادیار(رب)بسته بندی و صادرات رب با بهترین کیفیت  Shadiar (paste) products, packaging and export of paste with the best quality  منتجات شاديار (معجون) تعبئة وتصدير المعجون بأفضل جودة  Шадиарская (паста) продукция, упаковка и экспорт пасты лучшего к
  • محصولات شادیار خمیرمایه صادراتی، خمیر مایه
  • محصولات شادیار پسته صادراتی
  • معرفی شرکت
  • توضیحات تکمیلی شرکت
  • محصولات سانکریز (نوشیدنی های گرم)

بلاگ


صادرات ماکارونی

صادرات ماکارونی

ماکارونی یکی از محصولات غذایی پرطرفدار و محبوب در سراسر جهان است که از جوانه‌های گندم یا سایر آرد‌ها تهیه می‌شود. صادرات ماکارونی یک فرصت جذاب برای کسب و کارهای صنایع غذایی است که می‌تواند به گسترش فعالیت‌هایشان در بازارهای بین‌المللی کمک کند. مقصد اصلی صادرات ماکارونی ایران بیشتر کشورهای عراق، افغانستان، تاجیکستان و کشورهای افریقایی بوده است.

صادرات شیر خشک به عراق

صادرات شیر خشک به عراق

عراق کشوری است در همسایگی ما که بازار مصرفی بزرگ و رو به رشدی دارد و با توجه به نزدیکی به ایران پتانسیل صادرات بالایی به این کشور وجود دارد. یکی از کالاها با قابلیت صادرات به عراق شیر خشک است.

بسته بندی خرما

بسته بندی خرما

خرما به عنوان یکی از محصولات اصلی و قدیمی ایران، همواره به عنوان یک نماد ارزشمند از ثروت و فرهنگ ملی شناخته شده است. ما در مجموعه نگاه سبز، به ارائهٔ خرما با کیفیت و بسته‌بندی شکیل توجه ویژه‌ای داریم. بسته‌بندی صحیح و مناسب خرما، علاوه بر حفظ کیفیت این محصول برای مصرف کنندگان، می‌تواند نقش مهمی در جذب بازار و تقویت برند شما داشته باشد. از طرفی برای رقابت در صادرات از نیاز های اولیه می باشد.

صادرات کالا به عراق

صادرات کالا به عراق

صادرات به عراق، یکی از فرصت‌های پرطرفدار در بازارهای خارجی است که می‌تواند برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ، فرصت‌های بی‌نظیری ایجاد کند. با توجه به موقعیت جغرافیایی عراق، وسعت بازارش، و نیازهای متنوع آن، صادرات به این کشور می‌تواند منجر به رشد و توسعه کسب و کارها شود. در این مقاله، به بررسی جامع فرصت‌ها، چالش‌ها و راهکارهای موفق برای صادرات کالا به عراق خواهیم پرداخت.

شرکت بازرگانی نگاه سبز

شرکت تجارت بین الملل نگاه سبز با بیش از 20 سال تجربه در زمینه صادرات محصولات ایرانی اکنون با در اختیار داشتن دفاتر فروش در کشور های روسیه ,تاجیکستان ,ازبکستان افتخار دارد در حوزه صادرات و واردات همکاری متقابل با شما داشته باشد .
از جمله توانمندی های شرکت می توان به دارا بودن بزرگترین کارخانه سورت و بسته بندی خرما در شرق کشور اشاره کرد. این مجموعه قادر است محصولات را به صورت تمام اتومات و در بسته بندی های مختلف به روش کاملا بهداشتی و طبق استاندارد های جهانی به کشورهای آسیای میانه، روسیه، افغانستان، مالزی، استرالیا و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر نماید.
از دیگر فعالیت های شرکت نیز می توان به بسته بندی و صادرات چای ایرانی، پسته، رب گوجه فرنگی، قهوه و محصولات پودری، خمیرمایه با برند شادیار اشاره کرد.
شرکت بازرگانی نگاه سبز افتخار دارد، در بخش بازرگانی عمومی در کشورهای هدف محصولات شرکت های ایرانی را بازاریابی نموده و در جهت صادرات این محصولات از کارخانه های ایرانی حمایت به عمل آورد.
همچنین این هلدینگ در جهت خدمات حمل و ترخیص کالا در کشورهای صادراتی قدم برداشته است، مشتریان می توانند کالاهای خود را در ایران به مجموعه نگاه سبز تحویل داده تا از طریق ریلی، زمینی و دریایی به کشور هدف منتقل گردد و در صورت نیاز و درخواست مشتری کالا را در کشور هدف گمرکی نموده و تحویل مشتری داده شود.

هلدینگ نگاه سبز