• محصولات صادراتی نگاه سبز

    محصولات صادراتی نگاه سبز

  • محصولات شادیار(خرما)/صادرات خرما توسط شرکت های صادرات خرما مانند نگاه سبز انجام می شود. بهترین کشور برای صادرات خرما کشورهای همسایه ، اروپا، روسیه، امریکا می باشند. اصلی ترین مشتریان صادرات خرما بر روی مجوز های صادرات خرما حساس می باشند. آمار دقیقی از میز
  • محصولات شادیار(رب)بسته بندی و صادرات رب با بهترین کیفیت Shadiar (paste) products, packaging and export of paste with the best quality منتجات شاديار (معجون) تعبئة وتصدير المعجون بأفضل جودة Шадиарская (паста) продукция, упаковка и экспорт пасты лучшего к
  • محصولات شادیار خمیرمایه صادراتی، خمیر مایه
  • محصولات شادیار پسته صادراتی
  • معرفی شرکت
  • توضیحات تکمیلی شرکت
  • محصولات سانکریز (نوشیدنی های گرم)

بلاگ


پودر آب پنیر

پودر آب پنیر

پودر آب پنیر یکی از محصولات پروتئینی است که از آب پنیر تازه، که از فرآیند تولید پنیر به دست می‌آید، تهیه می‌شود. این محصول به دلیل ارزش غذایی بالا و خواص متعددی که دارد، در صنایع غذایی و به‌ویژه در مکمل‌های ورزشی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

معرفی تی وایتنر (Tea Whitener)

معرفی تی وایتنر (Tea Whitener)

تی وایتنر، محصولی است که به منظور افزودن طعم و رنگ به چای و قهوه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول به‌ویژه در بین افرادی که به دنبال جایگزینی برای شیر در نوشیدنی‌های گرم هستند، محبوبیت زیادی دارد. تی وایتنر‌ها معمولاً به صورت پودر یا مایع عرضه می‌شوند و می‌توانند طعم ملایمی به نوشیدنی‌های شما بدهند.

صادرات به کازان

صادرات به کازان

کازان، پایتخت جمهوری تاتارستان در روسیه، با جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و اقتصادی فراوان، مقصدی جذاب برای گردشگران و تجار محسوب می‌شود. این شهر کهن که قدمتی هزار ساله دارد، در محل تلاقی رودخانه‌های ولگا و کازانکا واقع شده و در طول تاریخ شاهد فراز و نشیب‌های بسیاری بوده است.

صادرات شیره خرما

صادرات شیره خرما

شیره خرما یکی از فرآورده‌های جانبی خرما است که از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و به عنوان یک شیرین‌کننده طبیعی و سالم در صنایع مختلف غذایی و دارویی کاربرد دارد. ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خرما در جهان، از پتانسیل بالایی برای صادرات شیره خرما برخوردار است.

شرکت بازرگانی نگاه سبز

شرکت تجارت بین الملل نگاه سبز با بیش از 20 سال تجربه در زمینه صادرات محصولات ایرانی اکنون با در اختیار داشتن دفاتر فروش در کشور های روسیه ,تاجیکستان ,ازبکستان افتخار دارد در حوزه صادرات و واردات همکاری متقابل با شما داشته باشد .
از جمله توانمندی های شرکت می توان به دارا بودن بزرگترین کارخانه سورت و بسته بندی خرما در شرق کشور اشاره کرد. این مجموعه قادر است محصولات را به صورت تمام اتومات و در بسته بندی های مختلف به روش کاملا بهداشتی و طبق استاندارد های جهانی به کشورهای آسیای میانه، روسیه، افغانستان، مالزی، استرالیا و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر نماید.
از دیگر فعالیت های شرکت نیز می توان به بسته بندی و صادرات چای ایرانی، پسته، رب گوجه فرنگی، قهوه و محصولات پودری، خمیرمایه با برند شادیار اشاره کرد.
شرکت بازرگانی نگاه سبز افتخار دارد، در بخش بازرگانی عمومی در کشورهای هدف محصولات شرکت های ایرانی را بازاریابی نموده و در جهت صادرات این محصولات از کارخانه های ایرانی حمایت به عمل آورد.
همچنین این هلدینگ در جهت خدمات حمل و ترخیص کالا در کشورهای صادراتی قدم برداشته است، مشتریان می توانند کالاهای خود را در ایران به مجموعه نگاه سبز تحویل داده تا از طریق ریلی، زمینی و دریایی به کشور هدف منتقل گردد و در صورت نیاز و درخواست مشتری کالا را در کشور هدف گمرکی نموده و تحویل مشتری داده شود.

هلدینگ نگاه سبز